Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Lian Zhao
Numer modelu: LZANT-12181-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Częstotliwość: |
6000-8000 MHz |
VSWR: |
<2 |
Osiągać: |
7dBi |
Impedancja: |
50 omów |
Złącze: |
Złącze N |
Częstotliwość: |
6000-8000 MHz |
VSWR: |
<2 |
Osiągać: |
7dBi |
Impedancja: |
50 omów |
Złącze: |
Złącze N |
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 6000-8000 MHz |
| Impedancja | 50 omów |
| SWR | <2 |
| Osiągać | 8dBi |
| Efektywność | ≈75% |
| Pozioma szerokość wiązki | 360° |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Maksymalna moc | 50 W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | N-J |
| Wymiar | Φ16*250 mm |
| Waga | 0,077 kg |
| Materiał kopuły | Włókno szklane |
| C. Środowisko | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
![]()
2.2Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość (MHz) |
Zysk (dBi) |
Efektywność(%) |
|
6000 |
7.3 |
80,8 |
|
6100 |
7.2 |
74,7 |
|
6200 |
6.9 |
73,0 |
|
6300 |
7.2 |
76.2 |
|
6400 |
7.8 |
83,0 |
|
6500 |
8.2 |
87,6 |
|
6600 |
7.7 |
77,9 |
|
6700 |
7.7 |
78.2 |
|
6800 |
7.6 |
76,3 |
|
6900 |
7.7 |
77,3 |
|
7000 |
7.6 |
75,4 |
|
7100 |
7.2 |
71,4 |
|
7200 |
7,0 |
72,5 |
|
7300 |
6.6 |
70,9 |
|
7400 |
6.8 |
76,9 |
|
7500 |
6,0 |
70.2 |
|
7600 |
5.7 |
67,4 |
|
7700 |
5.8 |
65,7 |
|
7800 |
5.6 |
63,9 |
|
7900 |
5.6 |
64,5 |
|
8000 |
5.6 |
66,0 |
2.3 Charakter promieniowania
| 3D | 2D-Poziomy | 2D-pionowy | |
| 6000 MHz | |||
| 7000 MHz | |||
| 8000 MHz |