Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-12196-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 6250-6750MHz |
| Impedancja | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Wzmocnienie anteny | 10dBi |
| Sprawność | ≈73% |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Kąt promieniowania w poziomie | 360° |
| Kąt promieniowania w pionie | 7-8° |
| Moc maksymalna | 50W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | Złącze SMA |
| Wymiary | Φ16*450mm |
| Waga | 0.12Kg |
| Materiał osłony | Włókno szklane |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
| Ochrona odgromowa | Uziemienie DC |
2. Antena - Dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Całkowita sprawność i wzmocnienie:
|
Częstotliwość(MHz) |
Wzmocnienie(dBi) |
Sprawność(%) |
|
6250 |
9.6 |
76.3 |
|
6300 |
9.1 |
69.0 |
|
6350 |
9.5 |
74.2 |
|
6400 |
9.6 |
72.2 |
|
6450 |
9.4 |
70.2 |
|
6500 |
9.9 |
77.0 |
|
6550 |
10.1 |
77.3 |
|
6600 |
9.7 |
71.7 |
|
6650 |
9.8 |
73.0 |
|
6700 |
9.7 |
72.5 |
|
6750 |
9.7 |
72.9 |
| 3D | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |