Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10176-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Cena: RMB
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
Częstotliwość: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 3700-4200MHz |
| Impedancja | 50 ohm |
| S.W.R | < 2.0 |
| Zyski antenowe | 2dBi |
| Efektywność | ≈84% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| szerokość wiązki poziomej | 360° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 45±10° |
| Maksymalna moc | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA-J |
| Wymiar | Φ16*100 mm |
| Waga | 00,03 kg. |
| Materiał radomowy | Włókno szklane ((Białe) |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Narysowana prędkość wiatru | 360,9 m/s |
| Ochrona przed oświetleniem | Powierzchnia DC |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
![]()
|
CzęstotliwośćMHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Zysk (dBi) |
2.84 |
2.86 |
3.14 |
3.26 |
3.22 |
3.26 |
3.14 |
3.24 |
2.83 |
2.75 |
2.56 |
|
Efektywność (%) |
81.12 |
80.35 |
86.40 |
91.07 |
88.76 |
88.74 |
85.04 |
87.61 |
81.38 |
80.31 |
78.68 |
| 3D | 2D-Horyzontalny | 2D-Pionowa | |
| 3700MHz | |||
| 3950 MHz | |||
| 4200 MHz |