Szczegóły produktu
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Model Number: LZANT-11533-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimum Order Quantity: 10
Delivery Time: 15 days
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 500 per day
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
3dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
3dBi |
Impedancja: |
50 |
UWB Kanał 5 6250-6750M dookólna, mała, grzybkowa antena sufitowa
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 6250-6750MHz |
| S.W.R. | <= 1.8 |
| Zysk anteny | 3dBi |
| Polaryzacja | Pionowa |
| Szerokość wiązki poziomej | 360° |
| Szerokość wiązki pionowej | 42-56° |
| Impedancja | 50Ohm |
| Maks. Moc | 50W |
| B. Materiał i charakterystyka mechaniczna | |
| Typ złącza | Złącze N-K |
| Wymiar | φ86*40mm |
| Materiał osłony | ABS |
| Waga | 0.09Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Wilgotność podczas pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru |
36.9m/s |
2. Antena - Dane testowe parametru S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość(MHz) |
6200 |
6250 |
6300 |
6350 |
6400 |
6450 |
6500 |
6550 |
6600 |
6650 |
6700 |
6750 |
6800 |
|
Zysk (dBi) |
3.6 |
4.0 |
3.8 |
3.6 |
3.6 |
3.3 |
3.1 |
3.3 |
4.0 |
3.8 |
3.9 |
3.1 |
3.5 |
|
Wydajność (%) |
77.1 |
87.5 |
83.5 |
77.9 |
77.7 |
74.3 |
72.1 |
77.1 |
85.3 |
78.7 |
83.3 |
69.8 |
76.3 |
| Port1 | 3D | 2D-Poziomy | 2D- Pionowy |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |