Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10278-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Cena: RMB
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
Częstotliwość: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyki elektryczne | |
| Częstotliwość | 3700-4200MHz |
| Impedancja | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Zysk anteny | 10dBi |
| Sprawność | ≈75% |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Pozioma szerokość wiązki | 360° |
| Pionowa szerokość wiązki | 13±2° |
| Moc maksymalna | 50W |
| B. Charakterystyki materiałowe i mechaniczne | |
| Typ złącza | N-J |
| Wymiary | Φ20*600mm |
| Waga | 0.18Kg |
| Materiał osłony | Włókno szklane (szare) |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +80°C |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
| Ochrona odgromowa | Uziemienie DC |
2. Antena - Dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
![]()
|
Częstotliwość(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Zysk (dBi) |
8.82 |
9.14 |
9.47 |
9.68 |
9.55 |
9.34 |
8.68 |
8.52 |
8.21 |
8.03 |
7.96 |
|
Sprawność (%) |
73.05 |
74.58 |
75.80 |
79.30 |
77.98 |
79.06 |
74.37 |
80.37 |
78.60 |
74.12 |
71.52 |
| 3D | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | |
| 3700MHz | |||
| 3900MHz | |||
| 4200MHz |