Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10331-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 5k dziennie
Częstotliwość: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Szczytowy zysk: |
4dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Szczytowy zysk: |
4dBi |
Impedancja: |
50 |
2.4G 2400-2500M 157mm router dookólny zewnętrzna składana antena w sztyfcie z klejem
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 2400-2500 MHz |
| Impedancja | 50 omów |
| SWR | <2 |
| Osiągać | 4dBi |
| Efektywność | ≈70% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Pozioma szerokość wiązki | 360° |
| Pionowa szerokość wiązki | 60° |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | SMA-J lub RP-SMA-J |
| Wymiar | Φ13*157mm |
| Waga | 0,015 kg |
| Materiał kopuły | PBT+PC |
| C. Środowisko | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85˚C |
2. Antena – dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
| Częstotliwość (MHz) | 2400,0 | 2410.0 | 2420,0 | 2430,0 | 2440,0 | 2450,0 | 2460,0 | 2470,0 | 2480,0 | 2490,0 | 2500,0 |
| Zysk (dBi) | 4.10 | 4.12 | 4.18 | 4.08 | 4.00 | 3,94 | 4.08 | 4.13 | 4.06 | 4.04 | 4.06 |
| Efektywność (%) | 70.22 | 71,65 | 72.05 | 71.09 | 70,99 | 71,32 | 71,44 | 71,35 | 71.17 | 71,84 | 71,90 |
| 3D | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | |
| 2400 MHz | |||
| 2450 MHz | |||
| 2500 MHz |