Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10669-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
470-510MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
1dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
470-510MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
1dBi |
Impedancja: |
50 |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 470-510MHz |
| S.W.R | <= 2.0 |
| Zyski antenowe | 1dBi |
| Efektywność | ≈ 46% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Impedancja | 50 ohm |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA-J |
| Wymiar | ¢12*135mm |
| Kolor | TPEE+PC Czarny |
| Waga | 00,01 kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk
|
Częstotliwość (MHz) |
470.0 |
475.0 |
480.0 |
485.0 |
490.0 |
495.0 |
500.0 |
505.0 |
510.0 |
|
Zysk (dBi) |
- 0.06 |
0.27 |
0.42 |
0.82 |
0.76 |
0.80 |
0.71 |
0.84 |
0.87 |
|
Efektywność (%) |
38.22 |
41.37 |
42.74 |
47.22 |
47.60 |
49.20 |
49.10 |
50.89 |
51.27 |
![]()
2.2 Wzorzec promieniowania
| 3D | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | |
| 470 MHz | |||
| 490 MHz | |||
| 510 MHz |