Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10066-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
433MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
-1dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
433MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
-1dBi |
Impedancja: |
50 |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 433MHz |
| S.W.R | <= 2.0 |
| Zyski antenowe | -1dBi |
| Efektywność | ≈23% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Impedancja | 50 ohm |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA-J |
| Wymiar | ¢12*135mm |
| Kolor | TPEE+PC Czarny |
| Waga | 00,01 kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk
|
Częstotliwość (MHz) |
428.0 |
429.0 |
430.0 |
431.0 |
432.0 |
433.0 |
434.0 |
435.0 |
436.0 |
437.0 |
438.0 |
|
Zysk (dBi) |
- Jeden.18 |
- Jeden.28 |
- Jeden.40 |
- Jeden.49 |
- Jeden.54 |
- Jeden.58 |
- Jeden.59 |
- Jeden.60 |
- Jeden.64 |
- Jeden.73 |
- Jeden.89 |
|
Efektywność (%) |
24.53 |
24.04 |
23.51 |
23.16 |
22.97 |
22.94 |
23.02 |
23.08 |
23.02 |
22.66 |
22.01 |
2.2 Wzorzec promieniowania
| 3D | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | |
| 428 MHz. | |||
| 433MHz | |||
| 438 MHz. |