Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10064-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
1561/1575 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1561/1575 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 1561/1575MHz |
| S.W.R | <= 2.0 |
| Zyski antenowe | 2dBi |
| Efektywność | ≈78% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Impedancja | 50 ohm |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA-J |
| Wymiar | ¢12*135mm |
| Kolor | TPEE+PC Czarny |
| Waga | 00,01 kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk
|
Częstotliwość (MHz) |
1570.0 |
1571.0 |
1572.0 |
1573.0 |
1574.0 |
1575.0 |
1576.0 |
1577.0 |
1578.0 |
1579.0 |
1580.0 |
|
Zysk (dBi) |
2.18 |
2.19 |
2.18 |
2.15 |
2.14 |
2.13 |
2.07 |
2.02 |
2.00 |
1.99 |
1.98 |
|
Efektywność (%) |
78.16 |
78.45 |
78.55 |
78.53 |
78.56 |
78.78 |
77.90 |
77.33 |
77.06 |
76.98 |
77.02 |
2.2 Wzorzec promieniowania
| 3D | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | |
| 1560MHz | |||
| 1575MHz | |||
| 1602MHz |