Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10036-D
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Cena: RMB
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 omów |
Częstotliwość: |
3700-4200 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 omów |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyki elektryczne | |
| Częstotliwość | 3700-4200MHz |
| Impedancja | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Zysk anteny | 8dBi |
| Sprawność | ≈75% |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Półokrąg poziomy | 360° |
| Półokrąg pionowy | 15±2° |
| Moc maksymalna | 50W |
| B. Materiał i charakterystyka mechaniczna | |
| Typ złącza | N-J |
| Wymiary | Φ20*350mm |
| Waga | 0.12Kg |
| Materiał osłony | Włókno szklane (szare) |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +80°C |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
| Ochrona odgromowa | Uziemienie DC |
2. Dane testowe parametrów S anteny
2.1 VSWR
![]()
|
Częstotliwość(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Zysk (dBi) |
6.35 |
6.69 |
7.01 |
7.25 |
7.32 |
7.59 |
7.64 |
8.14 |
7.85 |
7.28 |
7.01 |
|
Sprawność (%) |
73.15 |
74.75 |
75.69 |
78.77 |
77.54 |
77.80 |
72.00 |
79.53 |
76.75 |
70.93 |
72.63 |
| 3D | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | |
| 3700MHz | |||
| 3900MHz | |||
| 4200MHz |