Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10271-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
1500-1600M |
VSWR: |
<2 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1500-1600M |
VSWR: |
<2 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 |
GPS 1500-1600M wszechstronna 2dbi pasywna składana antena gumowa
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 1500-1600 MHz |
| Impedancja | 50 ohm |
| S.W.R. | < 2 |
| Zyski | 2dBi |
| Efektywność | ≈70% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| szerokość wiązki poziomej | 360° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 60° |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA-J |
| Wymiar | Φ13*209 mm |
| Waga | 00,02 kg. |
| Materiał radomowy | PBT+PC |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Dane z badań parametrów anteny - S
2VSWR![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość (MHz) |
1570.0 |
1571.0 |
1572.0 |
1573.0 |
1574.0 |
1575.0 |
1576.0 |
1577.0 |
1578.0 |
1579.0 |
1580.0 |
|
Zysk (dBi) |
2.07 |
2.05 |
2.02 |
1.97 |
1.94 |
1.91 |
1.82 |
1.77 |
1.74 |
1.72 |
1.72 |
|
Efektywność (%) |
77.01 |
76.91 |
76.51 |
75.93 |
75.37 |
75.05 |
73.79 |
72.99 |
72.59 |
72.48 |
72.48 |
| 3D | 2D-Horyzontalny | 2D-Pionowa | |
| 1558MHz | |||
| 1580 MHz | |||
| 1602MHz |