Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10689-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
868 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
1DBI |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
868 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
1DBI |
Impedancja: |
50 |
SMA-J 868M LoRa Gateway wszechstronna składana antena z plastiku 10x109mm
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 868MHz |
| Impedancja | 50 ohm |
| S.W.R | < 2.0 |
| Zyski | 1dBi |
| Efektywność | ≈43% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Maksymalna moc | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA -J |
| Wymiar | Φ10*109mm |
| Waga | 00,01 kg |
| Materiał antenowy | ABS czarny |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk
|
Częstotliwość (MHz) |
863.0 |
864.0 |
865.0 |
866.0 |
867.0 |
868.0 |
869.0 |
870.0 |
871.0 |
872.0 |
873.0 |
|
Zysk (dBi) |
0.98 |
1.01 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.07 |
1.09 |
1.12 |
1.14 |
1.17 |
|
Efektywność (%) |
41.16 |
41.65 |
42.10 |
42.30 |
42.48 |
42.69 |
42.92 |
43.16 |
43.39 |
43.58 |
43.71 |
2.2 Wzorzec promieniowania
| 3D | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | |
| 863MHz | |||
| 868MHz | |||
| 873MHz |