Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10815-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
400-470MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
-1dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
400-470MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
-1dBi |
Impedancja: |
50 |
SMA-J LoRa 400-470M433M wszechstronna antena z plastikowego gumowego pręta składana 13x196mm
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 400-470MHz |
| Impedancja | 50 ohm |
| S.W.R | < 2.0 |
| Zyski | -1dBi |
| Efektywność | ≈35% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Maksymalna moc | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA -J |
| Wymiar | Φ13*196 mm |
| Waga | 00,02 kg. |
| Materiał antenowy | ABS czarny |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk
|
Częstotliwość (MHz) |
400 |
410 |
420 |
430 |
440 |
450 |
460 |
470 |
|
Zysk (dBi) |
- Jeden.4 |
- Jeden.7 |
- Jeden.8 |
- Jeden.7 |
- Jeden.8 |
- Jeden.8 |
- Jeden.7 |
- Jeden.5 |
|
Efektywność (%) |
31.6 |
31.4 |
30.7 |
30.7 |
30.8 |
32.4 |
34.0 |
37.1 |
![]()
2.2 Wzorzec promieniowania
| 3D | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | |
| 400 MHz | |||
| 430 MHz | |||
| 470 MHz |