Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10339-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
840±15 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
840±15 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
2 dBi |
Impedancja: |
50 |
840M wszechstronna antena pokryta gumą do transmisji wideo z dronów 13x196mm
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 840±15MHz |
| Impedancja | 50 ohm |
| S.W.R | < 2.0 |
| Zyski | 2dBi |
| Efektywność | ≈35% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| Maksymalna moc | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | SMA -J |
| Wymiar | Φ13*196 mm |
| Waga | 00,02 kg. |
| Materiał antenowy | ABS czarny |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk
|
Częstotliwość (MHz) |
835.0 |
836.0 |
837.0 |
838.0 |
839.0 |
840.0 |
841.0 |
842.0 |
843.0 |
844.0 |
|
Zysk (dBi) |
2.38 |
2.34 |
2.31 |
2.27 |
2.22 |
2.16 |
2.17 |
2.17 |
2.16 |
2.14 |
|
Efektywność (%) |
70.32 |
70.42 |
70.49 |
70.45 |
70.26 |
69.88 |
70.47 |
70.89 |
71.15 |
71.33 |
|
Częstotliwość (MHz) |
845.0 |
846.0 |
847.0 |
848.0 |
849.0 |
850.0 |
|
Zysk (dBi) |
2.13 |
2.11 |
2.08 |
2.06 |
2.04 |
2.03 |
|
Efektywność (%) |
71.49 |
71.43 |
71.39 |
71.37 |
71.39 |
71.44 |
![]()
2.2 Wzorzec promieniowania
| 3D | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | |
| 835 MHz | |||
| 842MHz | |||
| 850 MHz |