Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10469-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1 tys. dziennie
Częstotliwość: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Szczytowy zysk: |
5dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
2400-2500M |
VSWR: |
<2 |
Szczytowy zysk: |
5dBi |
Impedancja: |
50 |
N mężczyzna 2.4G 2400-2500M antena Bluetooth Wi-Fi router antena wszechstronny bezzałogowy pojazd powietrzny zdalnie sterowany składany antenę gumkową 13x204mm
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 2400-2500MHz |
| Impedancja | 50 ohm |
| S.W.R | < 2 |
| Zyski | 5dBi |
| Efektywność | ≈ 72% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| szerokość wiązki poziomej | 360° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 35±5° |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | N-J |
| Wymiar | Φ13*204 mm |
| Waga | 00,02 kg. |
| Materiał radomowy | PBT+PC CZARNY |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość (MHz) |
2400.0 |
2410.0 |
2420.0 |
2430.0 |
2440.0 |
2450.0 |
2460.0 |
2470.0 |
2480.0 |
2490.0 |
2500.0 |
|
Zysk (dBi) |
4.49 |
4.49 |
4.48 |
4.46 |
4.56 |
4.57 |
4.62 |
4.45 |
4.38 |
4.27 |
4.12 |
|
Efektywność (%) |
75.33 |
74.59 |
72.72 |
71.58 |
72.76 |
74.43 |
76.52 |
72.83 |
70.60 |
68.96 |
68.85 |
| 3D | 2D-Horyzontalny | 2D-Pionowa | |
| 2400MHz | |||
| 2450 MHz | |||
| 2500 MHz |