Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10537-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Cena: RMB
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 6250-6750MHz |
| Impedancja | 50 ohm |
| S.W.R | < 2.0 |
| Zyski antenowe | 10dBi |
| Efektywność | ≈60% |
| Polaryzacja | Liniowy |
| szerokość wiązki poziomej | 360° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 8° |
| Maksymalna moc | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | N-K |
| Wymiar | Φ20*450 mm |
| Waga | 0.32kg |
| Materiał radomowy | Szary włókno szklane |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Narysowana prędkość wiatru | 360,9 m/s |
| Ochrona przed oświetleniem | Powierzchnia DC |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
![]()
|
CzęstotliwośćMHz) |
6250.0 |
6300.0 |
6350.0 |
6400.0 |
6450.0 |
6500.0 |
6550.0 |
6600.0 |
6650.0 |
6700.0 |
6750.0 |
|
Zysk (dBi) |
8.62 |
9.41 |
9.51 |
10.12 |
9.99 |
10.12 |
10.10 |
10.45 |
10.35 |
10.01 |
9.02 |
|
Efektywność (%) |
58.50 |
62.30 |
57.05 |
61.87 |
59.62 |
61.61 |
60.40 |
62.37 |
59.20 |
59.65 |
54.34 |
| 3D | 2D-Horyzontalny | 2D-Pionowa | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |