Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10537-B
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Cena: RMB
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
Częstotliwość: |
6250-6750 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 omów |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 6250-6750MHz |
| Impedancja | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2.0 |
| Zysk anteny | 10dBi |
| Sprawność | ≈60% |
| Polaryzacja | Liniowa |
| Kąt promieniowania w poziomie | 360° |
| Kąt promieniowania w pionie | 8° |
| Moc maksymalna | 50W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | N-J |
| Wymiary | Φ20*450mm |
| Waga | 0.32Kg |
| Materiał osłony | Włókno szklane szare |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
| Ochrona odgromowa | Uziemienie DC |
2. Antena - Dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
![]()
|
Częstotliwość(MHz) |
6250.0 |
6300.0 |
6350.0 |
6400.0 |
6450.0 |
6500.0 |
6550.0 |
6600.0 |
6650.0 |
6700.0 |
6750.0 |
|
Zysk (dBi) |
8.62 |
9.41 |
9.51 |
10.12 |
9.99 |
10.12 |
10.10 |
10.45 |
10.35 |
10.01 |
9.02 |
|
Sprawność (%) |
58.50 |
62.30 |
57.05 |
61.87 |
59.62 |
61.61 |
60.40 |
62.37 |
59.20 |
59.65 |
54.34 |
| 3D | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |