Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-12230-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
3300-3800 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
11dbi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
3300-3800 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
11dbi |
Impedancja: |
50 |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 3300-3800 MHz |
| SWR | <= 2,0 |
| Zysk anteny | 11dBi |
| Polaryzacja | V |
| Pozioma szerokość wiązki | 45±5° |
| Pionowa szerokość wiązki | 40±5° |
| PEŁNE WYŻYWIENIE | >27dB |
| Impedancja | 50 omów |
| Maks. Moc | 50 W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | LMR240=2m, New Jersey |
| Wymiar |
260*260*35mm |
| Materiał kopuły | ABS |
| Waga | 0,6 kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36,9 m/s |
2. Antena – dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość (MHz) |
Osiągać(DBI) |
|
3300 |
10,0 |
|
3350 |
10.3 |
|
3400 |
10.4 |
|
3450 |
10.4 |
|
3500 |
10,0 |
|
3550 |
10,0 |
|
3600 |
10.9 |
|
3650 |
11.3 |
|
3700 |
11,5 |
|
3750 |
11.4 |
|
3800 |
11.6 |
| Port1 | 2D-Poziomy | 2D-pionowy | Poziome i pionowe |
| 3300 MHz | |||
| 3550 MHz | |||
| 3800 MHz |