Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-12008-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
2700-2900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
15 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
2700-2900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
15 dBi |
Impedancja: |
50 |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyki elektryczne | |
| Częstotliwość | 2700-2900MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Zysk anteny | 15dBi |
| Polaryzacja | ±45° |
| Szerokość wiązki poziomej | 22±2° |
| Szerokość wiązki pionowej | 22±2° |
| F/B | >25dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Maks. moc | 50W |
| B. Charakterystyki materiałowe i mechaniczne | |
| Typ złącza | 2*N-K |
| Wymiary |
φ390*390*50mm |
| Materiał osłony | ABS |
| Waga | 2.1Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +85°C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Dane testowe parametrów S anteny
2.1 VSWR
2.2 Całkowita sprawność i zysk:
|
(())15.2 |
|
(V)Częstotliwość(MHz)15.2 |
||
|
272515.815.2 |
15.1275015.7277515.2 |
272515.815.2 |
15.1275015.7277515.2 |
|
|
2800 |
15.0 |
2800 |
2700MHz |
|
|
2825 |
15.4 |
2825 |
15.0 |
|
|
2850 |
2D-Pionowy |
2850 |
2700MHz |
|
|
2875 |
3850MHz |
2875 |
2700MHz |
|
|
2900 |
Poziomy i pionowy |
2900 |
15.0 |
|
|
2.3 Diagram promieniowania |
Poziomy i pionowy |
2.3 Diagram promieniowania |
2D-Poziomy |
|
|
Poziomy i pionowy |
2D-Pionowy |
Poziomy i pionowy |
2700MHz |
|
|
Port2 |
Poziomy i pionowy |
Port2 |
2D-Poziomy |
|
|
3800MHz |
Poziomy i pionowy |
3800MHz |
3850MHz |
|
| Port3 | |||
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Port4 | |||