Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-12007-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 dziennie
Częstotliwość: |
1300-1500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
14 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1300-1500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
14 dBi |
Impedancja: |
50 |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 1300-1500MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Wzmocnienie anteny | 14dBi |
| Polaryzacja | ±45° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 30-35° |
| Kąt promieniowania w pionie | 30-35° |
| F/B | >25dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Maks. moc | 50W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | Złącze 2-N-K |
| Wymiary |
390*390*50mm |
| Materiał osłony | ABS |
| Waga | 1.7Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Antena - Dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
2.2 Całkowita sprawność i wzmocnienie:
|
Port 1(+45°) |
|
Port 2(-45°) |
||
|
Częstotliwość(MHz) |
Wzmocnienie(dBi) |
Częstotliwość(MHz) |
Wzmocnienie(dBi) |
|
|
1300 |
13.2 |
1300 |
13.4 |
|
|
1325 |
13.7 |
1325 |
13.4 |
|
|
1350 |
13.8 |
1350 |
13.6 |
|
|
1375 |
14.1 |
1375 |
14.1 |
|
|
1400 |
14.4 |
1400 |
14.4 |
|
|
1425 |
14.3 |
1425 |
13.9 |
|
|
1450 |
14.4 |
1450 |
14.3 |
|
|
1475 |
14.4 |
1475 |
14.4 |
|
|
1500 |
14.2 |
1500 |
14.4 |
|
| Port1 | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | Poziomy i pionowy |
| 1300MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1500MHz |