Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-12017-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
1525-1630 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1525-1630 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 1525-1630MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Zysk anteny | 10dBi |
| Polaryzacja | V |
| Kąt promieniowania w poziomie | 70±5° |
| Kąt promieniowania w pionie | 35±5° |
| F/B | >18dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Moc maks. | 100W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | N-K |
| Wymiary |
400*160*80mm |
| Materiał osłony | PVC |
| Waga | 2Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +85°C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Dane testowe parametrów S anteny
2.1 VSWR
2.2 Całkowita sprawność i zysk:
|
Częstotliwość(MHz)Zysk(dBi)9.1 |
9.015309.115409.1 |
|
1550 |
9.1 |
|
1560 |
9.3 |
|
1570 |
9.3 |
|
1580 |
9.3 |
|
1590 |
9.6 |
|
1600 |
9.6 |
|
1610 |
9.8 |
|
1620 |
9.9 |
|
1630 |
10.1 |
|
2.3 Charakterystyka promieniowania |
Port1 |
|
2D-Poziomy |
2D-Pionowy |
|
Poziomy i pionowy |
1525MHz |
| 1630MHz | |||