Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-10786-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 dziennie
Częstotliwość: |
1300-1500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
14 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1300-1500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
14 dBi |
Impedancja: |
50 |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 1300-1500MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Zysk anteny | 14dBi |
| Polaryzacja | ±45° |
| Kąt promieniowania w poziomie | 67-70° |
| Kąt promieniowania w pionie | 19-21° |
| F/B | >25dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Moc maks. | 100W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | Złącze N-K |
| Wymiary |
550*230*40mm |
| Materiał osłony | ASA |
| Waga | 3.1Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +85°C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Dane testowe parametrów S anteny
2.1 VSWR
2.2 Całkowita sprawność i zysk:
|
Częstotliwość (MHz)Zysk (dBi)13.5 |
14.0132514.2135013.5 |
|
1375 |
13.7 |
|
1400 |
13.5 |
|
1425 |
12.8 |
|
1450 |
12.9 |
|
1475 |
12.8 |
|
1500 |
13.2 |
|
2.3 Diagram promieniowania |
Port1 |
|
2D-Poziomy |
2D-Pionowy |
|
Poziomy i pionowy |
1300MHz |
| 1500MHz | |||