Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-11847-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
1300-1500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1300-1500 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 1300-1500MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Wzmocnienie anteny | 8dBi |
| Polaryzacja | V |
| Pozioma szerokość wiązki | 60±10° |
| Pionowa szerokość wiązki | 60±10° |
| F/B | >18dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Maks. Moc | 50W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | RG58U L=100CM, SMA-J |
| Wymiary |
210*180*45mm |
| Materiał czaszy | ABS |
| Waga | 0.4Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Antena - Dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
2.2 Całkowita sprawność i wzmocnienie:
|
Częstotliwość(MHz) |
Wzmocnienie(dBi) |
|
1300 |
7.9 |
|
1325 |
8.2 |
|
1350 |
8.2 |
|
1375 |
8.3 |
|
1400 |
8.5 |
|
1425 |
8.1 |
|
1450 |
7.9 |
|
1475 |
7.8 |
|
1500 |
7.8 |
| Port1 | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | Poziomy i pionowy |
| 1300MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1500MHz |