Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-11710-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
3800-3900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
9 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
3800-3900 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
9 dBi |
Impedancja: |
50 |
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 3800-3900MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Zysk anteny | 9dBi |
| Polaryzacja | ±45° |
| Szerokość wiązki poziomej | 65±5° |
| Szerokość wiązki pionowej | 65±5° |
| F/B | >27dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Maks. moc | 50W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | 4*N-K |
| Wymiary |
φ260*260*35mm |
| Materiał czaszy | ABS |
| Waga | 0.73Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Antena - Dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
2.2 Całkowita sprawność i zysk:
|
Częstotliwość(MHz)Port 2 |
|
Częstotliwość(MHz)Port 4 |
|
Częstotliwość(MHz)Zysk(dBi) |
|
Częstotliwość(MHz)Zysk(dBi) |
||||
|
3800 |
9.6 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.6 |
|||
|
3810 |
9.9 |
3810 |
9.9 |
3810 |
9.9 |
3810 |
2D-Pionowy |
|||
|
3820 |
2D-Pionowy |
3820 |
9.9 |
3820 |
9.9 |
3820 |
9.3 |
|||
|
3830 |
2D-Pionowy |
3830 |
2D-Pionowy |
3830 |
9.9 |
3830 |
9.9 |
|||
|
3840 |
9.9 |
3840 |
9.4 |
3840 |
9.4 |
3840 |
9.9 |
|||
|
3850 |
9.9 |
3850 |
9.4 |
3850 |
Port1 |
3850 |
9.9 |
|||
|
3860 |
2D-Pionowy |
3860 |
9.4 |
3860 |
9.4 |
3860 |
2D-Pionowy |
|||
|
3870 |
9.9 |
3870 |
9.3 |
3870 |
9.3 |
3870 |
9.9 |
|||
|
3880 |
9.9 |
3880 |
9.3 |
3880 |
Port1 |
3880 |
2D-Pionowy |
|||
|
3890 |
2D-Pionowy |
3890 |
9.3 |
3890 |
9.3 |
3890 |
9.9 |
|||
|
3900 |
9.9 |
3900 |
Port1 |
3900 |
Port1 |
3900 |
9.9 |
|||
|
2D-Poziomy |
9.9 |
2D-Poziomy |
9.3 |
2D-Poziomy |
Port1 |
2D-Poziomy |
2D-Pionowy |
|||
| 3800MHz | 3850MHz | 3900MHz | |
| 3800MHz | 3850MHz | 3900MHz | |
| 3800MHz | 3850MHz | 3900MHz | |
| 3800MHz | 3850MHz | 3900MHz | |