Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-12011-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
1200-1300 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1200-1300 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 1200-1300 MHz |
| S.W.R | <= 2.0 |
| Zyski antenowe | 8dBi |
| Polaryzacja | V |
| szerokość wiązki poziomej | 68-73° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 65° |
| F/B | > 17 dB |
| Impedancja | 50 ohm |
| Maksymalna moc. | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | N Kobieta złącza |
| Wymiar |
210*180*45 mm |
| Materiał radomowy | ABS |
| Waga | 0.37kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Operacja wilgotność | < 95% |
| Narysowana prędkość wiatru | 360,9 m/s |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość ((MHz) |
Zysk.dBi) |
|
1200 |
8.6 |
|
1210 |
8.7 |
|
1220 |
8.8 |
|
1230 |
8.7 |
|
1240 |
8.7 |
|
1250 |
8.6 |
|
1260 |
8.6 |
|
1270 |
8.4 |
|
1280 |
8.4 |
|
1290 |
8.4 |
|
1300 |
8.0 |
| Port 1 | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | Horyzontalny i pionowy |
| 1200 MHz | |||
| 1250 MHz | |||
| 1300 MHz |