Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-1718D18D-V
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 5
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 dziennie
Częstotliwość: |
1710-1880 MHz |
VSWR: |
<1,5 |
Szczytowy zysk: |
18DBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1710-1880 MHz |
VSWR: |
<1,5 |
Szczytowy zysk: |
18DBi |
Impedancja: |
50 |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 1710-1880MHz |
| S.W.R. | <= 1.5 |
| Zyski antenowe | 18dBi |
| Polaryzacja | Pionowa |
| szerokość wiązki poziomej | 35±5° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 10±3° |
| F/B | > 24 dB |
| Impedancja | 50 ohm |
| Maksymalna moc. | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | N Kobieta złącza |
| Wymiar | 900*280*80 mm |
| Materiał radomowy | PVC (szary) |
| Waga | 7.5kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Operacja wilgotność | < 95% |
| Narysowana prędkość wiatru | 360,9 m/s |
2. Dane z badań parametrów anteny - S
2VSWR
![]()
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość ((MHz) |
Zysk.dBi) |
|
1710 |
17.8 |
|
1720 |
17.9 |
|
1730 |
18.3 |
|
1740 |
18.3 |
|
1750 |
18.4 |
|
1760 |
18.7 |
|
1770 |
18.2 |
|
1780 |
18.7 |
|
1790 |
18.7 |
|
1800 |
18.7 |
|
1810 |
18.9 |
|
1820 |
18.9 |
|
1830 |
18.9 |
|
1840 |
19.0 |
|
1850 |
18.9 |
|
1860 |
19.0 |
|
1870 |
19.2 |
|
1880 |
19.3 |
| Port 1 | 2D-horyzontalny | 2D-pionowa | Horyzontalny i pionowy |
| 1710MHz | |||
| 1800 MHz | |||
| 1880MHz |