Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-11092-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 200 dziennie
Częstotliwość: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
12DBI |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
12DBI |
Impedancja: |
50 |
703-803M 12dbi ośmioportowa antenna kierunkowa podwójnie spolaryzowana, która ma cechę tworzenia wzoru pełnego pokrycia poprzez orientację kierunkową.
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 703-803MHz |
| S.W.R | <= 2.0 |
| Zyski antenowe | 12dBi |
| Polaryzacja | ± 45° |
| szerokość wiązki poziomej | 90±5° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 20±5° |
| F/B | > 20 dB |
| Impedancja | 50 ohm |
| Maksymalna moc. | 100 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | 8*N-K |
| Wymiar | φ400*1200 mm |
| Materiał radomowy | Włókno szklane |
| Waga | 17 kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Operacja wilgotność | < 95% |
| Narysowana prędkość wiatru | 360,9 m/s |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Port 1 |
|
Port 2 |
||
|
Częstotliwość ((MHz) |
Zysk.dBi) |
Częstotliwość ((MHz) |
Zysk.dBi) |
|
|
703 |
10.7 |
703 |
10.3 |
|
|
710 |
10.7 |
710 |
10.4 |
|
|
720 |
11.0 |
720 |
10.8 |
|
|
730 |
11.5 |
730 |
11.3 |
|
|
740 |
11.7 |
740 |
11.5 |
|
|
750 |
11.5 |
750 |
11.3 |
|
|
760 |
11.5 |
760 |
11.3 |
|
|
770 |
11.6 |
770 |
11.6 |
|
|
780 |
11.6 |
780 |
11.8 |
|
|
790 |
11.7 |
790 |
11.8 |
|
|
800 |
11.9 |
800 |
11.9 |
|
|
803 |
11.9 |
803 |
11.8 |
|
| Port 1 | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | Horyzontalny i pionowy |
| 703MHz | |||
| 750 MHz | |||
| 800 MHz |
| Port 2 | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | Horyzontalny i pionowy |
| 703MHz | |||
| 750 MHz | |||
| 800 MHz |