Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-11093-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
9 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
9 dBi |
Impedancja: |
50 |
Antena kierunkowa 2*N-K 703-803M 700M 800M 9dbi z podwójną polaryzacją do anteny stacji bazowej
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 703-803MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Wzmocnienie anteny | 9dBi |
| Polaryzacja | ±45° |
| Szerokość wiązki poziomej | 80±10° |
| Szerokość wiązki pionowej | 40±10° |
| F/B | >20dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Moc maks. | 100W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | 2*N-K |
| Wymiary | 450*280*125mm |
| Materiał osłony | UPVC |
| Waga | 4.5Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Antena - Dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
2.2 Całkowita sprawność i wzmocnienie:
|
Port 1 +45° |
|
Port 2 -45° |
||
|
Częstotliwość(MHz) |
Wzmocnienie(dBi) |
Częstotliwość(MHz) |
Wzmocnienie(dBi) |
|
|
703 |
7.8 |
703 |
8.3 |
|
|
710 |
7.8 |
710 |
8.2 |
|
|
720 |
7.9 |
720 |
8.2 |
|
|
730 |
8.1 |
730 |
8.4 |
|
|
740 |
8.5 |
740 |
8.5 |
|
|
750 |
8.7 |
750 |
8.6 |
|
|
760 |
9.0 |
760 |
8.8 |
|
|
770 |
9.3 |
770 |
9.0 |
|
|
780 |
9.5 |
780 |
9.2 |
|
|
790 |
9.4 |
790 |
9.2 |
|
|
800 |
9.4 |
800 |
9.3 |
|
|
803 |
9.2 |
803 |
9.1 |
|
| Port1 | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | Poziomy i pionowy |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |
| Port2 | 2D-Poziomy | 2D-Pionowy | Poziomy i pionowy |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |