Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-11843-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 2
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
703-803 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
8dbi |
Impedancja: |
50 |
2*N-K 703-803M 700M 800M dwu-polaryzacyjna antena kierunkowa 8dBi do anteny stacji bazowej
1. Specyfikacja
| A. Charakterystyka elektryczna | |
| Częstotliwość | 703-803MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Wzmocnienie anteny | 8dBi |
| Polaryzacja | ±45° |
| Szerokość wiązki poziomej | 70±10° |
| Szerokość wiązki pionowej | 70±10° |
| F/B | >23dB |
| Impedancja | 50Ohm |
| Maks. moc | 50W |
| B. Charakterystyka materiałowa i mechaniczna | |
| Typ złącza | 2*N-K |
| Wymiary | 310*280*80mm |
| Materiał osłony | UPVC |
| Waga | 2.2Kg |
| C. Środowiskowe | |
| Temperatura pracy | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Temperatura przechowywania | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Wilgotność pracy | <95% |
| Znamionowa prędkość wiatru | 36.9m/s |
2. Antena - dane testowe parametrów S
2.1 VSWR
Częstotliwość(MH°Wzmocnienie(
Częstotliwość(MH2.2 Całkowita sprawność i wzmocnienie:Wzmocnienie(
![]()
+45
|
Częstotliwość(MHPort 2 -45Wzmocnienie( |
|
Częstotliwość(MHz )Wzmocnienie( |
||
|
dB7.0 |
)7037.07037.0 |
dB7.0 |
)7037.07037.0 |
|
|
710 |
7.5 |
710 |
7.5 |
|
|
720 |
7.4 |
720 |
7.7 |
|
|
730 |
7.6 |
730 |
8.0 |
|
|
740 |
8.0 |
740 |
8.3 |
|
|
750 |
8.3 |
750 |
8.4 |
|
|
760 |
8.4 |
760 |
8.7 |
|
|
770 |
8.2 |
770 |
8.7 |
|
|
780 |
8.2 |
780 |
8.5 |
|
|
790 |
8.2 |
790 |
8.5 |
|
|
800 |
8.2 |
800 |
8.2 |
|
|
803 |
8.1 |
803 |
8.1 |
|
|
2D-Poziomy |
2D-Pionowy |
2D-Poziomy |
2D-Pionowy |
|
| 703MHz | 750MHz | 803MHz | |
| 703MHz | 750MHz | 803MHz | |