Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Leenz
Orzecznictwo: RoHs
Numer modelu: LZANT-11653-A
Dokument: Broszura produktu w wersji PDF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 10
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 500 dziennie
Częstotliwość: |
1150-1650 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 |
Częstotliwość: |
1150-1650 MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Szczytowy zysk: |
10 dBi |
Impedancja: |
50 |
1Specyfikacja
| A. Właściwości elektryczne | |
| Częstotliwość | 1561-1575MHz |
| S.W.R | <= 2.0 |
| Zyski antenowe | 10dBi |
| Polaryzacja | V |
| szerokość wiązki poziomej | 37-60° |
| Wersjalna szerokość wiązki | 37-60° |
| F/B | > 20 dB |
| Impedancja | 50 ohm |
| Maksymalna moc. | 50 W |
| B. Materiał i właściwości mechaniczne | |
| Rodzaj złącza | N Kobieta złącza |
| Wymiar |
256*256*40 mm |
| Materiał radomowy | ABS |
| Waga | 00,6 kg |
| C. Środowisko | |
| Temperatura działania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Temperatura przechowywania | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Operacja wilgotność | < 95% |
| Narysowana prędkość wiatru | 360,9 m/s |
2. Dane badania parametrów anteny - S
2VSWR
2.2 Całkowita wydajność i zysk:
|
Częstotliwość ((MHz) |
Zysk.dBi) |
|
1150 |
7.6 |
|
1200 |
6.5 |
|
1250 |
7.4 |
|
1300 |
7.7 |
|
1350 |
8.1 |
|
1400 |
9.8 |
|
1450 |
10.0 |
|
1500 |
9.8 |
|
1550 |
9.7 |
|
1600 |
9.5 |
|
1650 |
10.1 |
| Port 1 | 2D-horyzontalny | 2D pionowa | Horyzontalny i pionowy |
| 1150 MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1650 MHz |